Loading

Photo Stream

آنتونی جیاکومینو anthony giacomino

آنتونی جیاکومینو anthony giacomino یکی از طراحان با استعداد که پیش از این برای ورزشکاران بزرگی مثل Allen Iverson و Randy Moss طراحی کرده اند. او تنها 20 سال دارد و در حال حاضر یک دانشجو است. آنتونی اخیرا به طور اختصاصی کار می کند و ما در این مصاحبه به این موضوع خواهیم پرداخت. همچنین در مورد سبک طراحی او و اینکه چگونه کارها و آثار درخشان خود را خلق می کند سوالاتی خواهیم پرسید. حالا نظر شما را به یک مصاحبه ی جذاب و گرم با این طراح مستعد جلب می کنم.

1. لطفا خودتان را معرفی کنید و بگویید اهل کجا هستید و کارتان را در زمینه ی طراحی از کجا و چگونه آغاز کردید؟
با تشکر از وقتی که در اختیار من قرار دادید، من آنتونی جیاکومینو هستم، من در زمینه ی طراحی دیجیتالی فعالیت می کنم و در ایالات متحده زندگی می کنم. من 7 سال قبل یعنی زمانی که در سال اول دبیرستان بودم به طور تفننی از نرم افزار فتوشاپ استفاده می کردم. من همیشه علاقمند یادگیری هنر بودم و از ارتقا دادن روش ها و تکنیک هایی که دارای سطح متوسطی بودند لذت می بردم. من یادگیری و تمرین با نرم افزارهای متعدد طراحی را دنبال کردم و پس از چند سال ممارست و کوشش جدی و سخت، نتیجه ی کارهای خود را گرفتم.

2. برخی از هنرمندان ترجیح می دهند این کار را به طور خودآموز و تجربی یاد بگیرند و معتقدند این روش بهترین راه برای طراح حرفه ای شدن است. نظر شما درباره این موضوع چیست؟

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این پرسش برای این است که مشخص شود شما ربات نیستید و انسان هستید.
1 + 12 =
بعنوان مثال: برای 1+3 عدد 4 را وارد کنید.

صبح ایرانی ، مجله نشاط و سرگرمی

irPowerWeb میزبان مطمئن وب سایت شما

عضویت درخبرنامه

با عضویت در خبرنامه شما از بروزرسانی محصولات ، خدمات ، اخبار و غیره مطلع خواهید شد

جدیدترین مطالب

1 سال 7 ماه قبل

وقتیکه گوگل در فوریه ی سال گذشته پروژه ی AMP یا صفحات موبایلی پرشتاب رو کلید زد، سر و صدای وب مسترها بلند شد که آیا به این...